SP NR 1 W ŁOMŻY

Tydzień zwierząt w świetlicy

Z uwagi na obchodzony 4 października Dzień Zwierząt, tematyka zajęć świetlicowych związana była właśnie z tym wydarzeniem.

Wychowankowie poznali prawa zwierząt, poznali wiele ciekawostek na ich temat, a także opowiadali jak należy opiekować się pupilami, ponieważ większość z nich posiada jakieś zwierzątko. Nie zabrakło quizów, rebusów i krzyżówek, a także zabawy w kalambury, w której wcielaliśmy się w różne zwierzątka.

Temat tygodnia podsunął także wiele inspiracji plastycznych, uczniowie wykonali bowiem wesołe jeżyki, ulubione zwierzątka z łupinek po orzeszkach czy  ślimaczki z jesiennych liści.

Dużo radości sprawiło nam „ożywianie” zwierzątek z kolorowanek za pomocą specjalnej aplikacji. Zabawa była niesamowita i zmotywowała nawet tych, którzy na co dzień nie przepadają za kolorowaniem.

Więcej zdjęć w albumie pt.: "Tydzień zwierząt w świetlicy"

• Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
    ul. Reymonta 9, 18-400 Łomża