SP NR 1 W ŁOMŻY

Andrzejkowy wieczór

Andrzejkowe wróżby to doskonała okazja do wspaniałej zabawy i poznania wielowiekowej tradycji. 29 listopada br. na uczniów i wychowanków klas 0-III  czekały nie lada atrakcje.
       Już od rana świetlica szkolna zamieniła się w komnatę czarownic, w której z „przymrużeniem oka” można było poznać swoją przyszłość. Najwięcej emocji wzbudzały oczywiście imiona przyszłych wybranków, a także zawody, które uczniowie będą wykonywać w przyszłości. Oprócz tego salwy śmiechu słychać było przy kole fortuny, które „przewidziało” np., że ktoś zostanie brzuchomówcą lub poleci balonem.
       Klasa III a bawiła się doskonale w Bibliotece Publicznej, gdzie wspaniale spędzili czas i również nie zabrakło andrzejkowych atrakcji.
      Przez cały dzień zabawy i wróżby kontynuowane były w klasach wraz z wychowawcami. Taneczne zabawy rozpoczęli wychowankowie oddziałów zerowych, a cały andrzejowy dzień zakończyła wspólna dyskoteka klas I-III.

Zdjęcia w galerii Andrzejkowy wieczór.

• Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
    ul. Reymonta 9, 18-400 Łomża