SP NR 1 W ŁOMŻY

 • „Odkręcamy dla Kacperka"

  „Odkręcamy dla Kacperka" - Obrazek 1

  2b przyłączyła się do akcji „Odkręcamy dla Kacperka". 

  Uczniowie stanęli na wysokości zadania i przynieśli zakrętki, by pomóc Kacprowi.

  Uczymy się pomagać! Drobne uczynki mogą być wielkie!

  „Odkręcamy dla Kacperka" - Obrazek 2

 •           Uczniowie najmłodszych klas naszej szkoły włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki (,,Dot Day” - 15 września 2018 r.), którego celem jest rozwijanie w sobie kreatywności oraz odkrywanie ukrytych talentów. Projekt realizowany był przez cały tydzień w formie różnorodnych zadań. ,,Kropki” towarzyszyły uczniom na lekcjach matematyki, plastyki, muzyki, wychowania fizycznego, na basenie oraz w świetlicy. ,,Kropkowe” szaleństwo ogarnęło wszystko i wszystkich dookoła: była rewia strojów, fotobudka w kropki, malowanie prac plastycznych, ozdabianie ciasteczek, śpiewanie, szukanie kropek na matematyce, wykonywanie bransoletek przyjaźni z kropką oraz ćwiczenia gimnastyczne z piłeczkami. Każde z tych zadań miało przybliżyć uczniom ideę przyświecającą Dniu Kropki. Projekt ten pokazał nie tylko uczniom, ale również nauczycielom, że w każdym drzemie niesamowita moc, trzeba tylko potrafić ją dostrzec.

             Do akcji przyłączyli się wychowawcy klas 0-3, nauczyciele świetlicy jak również pani Alina Żelazna - nauczyciel wychowania fizycznego.

  Międzynarodowy Dzień Kropki - Obrazek 1   Międzynarodowy Dzień Kropki - Obrazek 2

  Międzynarodowy Dzień Kropki - Obrazek 3   Międzynarodowy Dzień Kropki - Obrazek 4   Międzynarodowy Dzień Kropki - Obrazek 5

  Międzynarodowy Dzień Kropki - Obrazek 6   Międzynarodowy Dzień Kropki - Obrazek 7

  Galeria Międzynarodowy Dzień Kropki

 • Ahoj przygodo! - Obrazek 1        Ahoj przygodo! - Obrazek 2        Ahoj przygodo! - Obrazek 3

          Międzynarodowy Dzień Mówienia jak Pirat był w świetlicy dniem pełnym niesamowitych przygód. Młodsi słuchali ciekawych opowiadań i zadbali, by tego dnia wyglądać jak prawdziwi piraci. Starsi podjęli wyzwanie, by odnaleźć ukryty skarb. Zadanie nie było wcale takie proste, ale dzielne Świetliczaki – Piraci poradzili sobie doskonale. Pływanie na „podgryzanej” przez rekina tratwie, łowienie rybek czy zmagania jednorękich piratów to tylko niektóre atrakcje tego dnia. Nie mogło oczywiście zabraknąć płynącego statku. I choć nasz był tylko w słoiku, to nikomu to nie przeszkadzało. Przecież wyobraźnia naszych Świetliczaków nie ma granic… nawet na morzu.

  Ahoj przygodo! - Obrazek 4   Ahoj przygodo! - Obrazek 5   Ahoj przygodo! - Obrazek 6

  Oto fotorelacja… Ahoj przygodo!

 • „Pomagamy z każdym krokiem”

  „Pomagamy z każdym krokiem” - Obrazek 1   „Pomagamy z każdym krokiem” - Obrazek 2   „Pomagamy z każdym krokiem” - Obrazek 3   „Pomagamy z każdym krokiem” - Obrazek 4

         15 września na stadionie MOSiR w Łomży odbył się 4.PKO Bieg Charytatywny pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem”. W biegu tym uczestniczyła również reprezentacja naszej szkoły, która wystąpiła w składzie: Marcin Cieniewicz, Wiktoria Rogalska, Karolina Ostrowska, Jadwiga Konikiewicz, Oliwia Klebaniak oraz rezerwowa Patrycja Nerkowska.  Bieg miał charakter sztafetowy, a jego celem była pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom. Wszyscy biegacze dostali pamiątkowe medale i koszulki.

  Opiekunem ekipy była p. A. Żelazna.

  „Pomagamy z każdym krokiem” - Obrazek 5  „Pomagamy z każdym krokiem” - Obrazek 6  „Pomagamy z każdym krokiem” - Obrazek 7

 • Pamiętamy!

  Pamiętamy! - Obrazek 1

         W dniu 17.09.2018 r. w Dolinie Pamięci Przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego odbyły się łomżyńskie obchody 79 rocznicy napaści ZSRR na ziemie polskie oraz Dnia Sybiraka. Uroczystości rozpoczął dźwięk syren alarmowych, następnie przedstawiciele władz wojewódzkich, regionu, miasta Łomży, stowarzyszeń kombatanckich i Sybiraków oraz harcerze i reprezentanci szkół złożyli kwiaty.

        W obchodach wzięli udział przedstawiciele naszej szkoły. Społeczność uczniowską reprezentowała klasa 3b gimnazjum. Uczniowie złożyli kwiaty pod Pomnikiem Sybiraka, a następnie uczestniczyli w uroczystej mszy świętej.

  Pamiętamy! - Obrazek 2   Pamiętamy! - Obrazek 3

  Narody, które tracą pamięć, tracą życie!

 • Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 1   Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 2   Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 3   Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 4   Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 5   Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 6   Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 7   Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 8  Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 9   Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 10  Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 11

         „Marzenie to w rzeczywistości cel z datą do osiągnięcia”. Z takim nastawieniem Świetliczaki obchodziły tegoroczny Dzień Marzyciela. Tak naprawdę to od nas samych zależy czy nasze marzenia się spełnią, czy nie. Wystarczy potraktować je jak zadanie do wykonania. Tego dnia nie zabrakłowięc rozmów o najskrytszych marzeniach, po czym skrzętnie zostały one zobrazowane i wyeksponowane. Starsza grupa postanowiła dodatkowo wybrać te marzenia, które spełnią się w bieżącym roku szkolnym. Zostały zamknięte w koperty i trafiły do specjalnej skrzynki marzeń, abyśmy w czerwcu wspólnie mogli sprawdzić, które z nich udało się zrealizować. Pamiętajmy, wszystko w naszych rękach!

  Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 12       Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 13

  Dzień Marzyciela w świetlicy - Obrazek 14

  GALERIA Dzień Marzyciela w świetlicy

 • Narodowe Czytanie 2018

  Narodowe Czytanie 2018 - Obrazek 1

   

           Dnia 8 września 2018 roku uczennice naszej szkoły: Hanna Prusaczyk, Nina Gadzińska i Maja Łukianiuk  z klasy III b gimnazjum, wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie”. Przed siedzibą Miejskiej Biblioteki Publicznej fragmenty „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego czytali przedstawiciele władz miasta, artyści, nauczyciele oraz uczniowie łomżyńskich szkół.

   

        Celem spotkania była oczywiście promocja czytelnictwa, ale również uczczenie jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Powieść Żeromskiego, wybrana  została na tę okazję, ponieważ skłania do refleksji nad dziejami Ojczyzny.

   

         Po raz pierwszy akcję zorganizował prezydent Polski Bronisław Komorowski w 2012 z okazji 200-lecia Drugiej Wojny Polskiej i najazdu Napoleona na Rosję. Wówczas odczytywane były fragmenty „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza.

   

         Pomysłodawcy pragnęli, by literatura narodowa nie była tylko przedmiotem nauczania szkolnego, ale stała się obecna w szeroko rozumianym życiu społecznym. I tak też się dzieje.

   

  Narodowe Czytanie 2018 - Obrazek 2       Narodowe Czytanie 2018 - Obrazek 3

   

                                                                                 Opiekunowie: p. Monika Skrodzka, p. Anna Karwowska

 • XVIII Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru

  Dnia 7 września w Białymstoku odbył się XVIII Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru. To uroczystość religijno - patriotyczna, która ma przypominać historię wywózek na Wschód i upamiętniać tych, którzy z zesłania nie wrócili.

  XVIII Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru - Obrazek 1

          Przedstawicielami naszej szkoły byli uczniowie klasy 8c, którzy wraz z wychowawcą brali udział w tej uroczystości. Jego tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem "Przez Sybir do Niepodległej", które nawiązywało do stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Marsz upamiętniał ofiary zesłań, począwszy od XVIII wieku, aż do deportacji z lat 1940-1956, nazywanych przez Sybiraków "Golgotą Wschodu".

         Jak co roku, główną część uroczystości stanowił przemarsz uczestników ulicami Białegostoku, spod Pomnika Katyńskiego do kościoła Ducha Świętego, gdzie znajduje się Grób Nieznanego Sybiraka - jedyny w kraju taki pomnik. Marsz zakończył się wystąpieniami gości i ekumeniczną modlitwą. Przy pomniku złożono kwiaty i zapalono znicze.

           W uroczystości wzięło udział ok. 10 tys. osób. Największą grupę tradycyjnie stanowiła młodzież.

          W wystąpieniach przy pomniku - Grobie Nieznanego Sybiraka mówiono nie tylko o tragizmie wywózek i konieczności pamięci o tych, którzy z deportacji już nie wrócili, ale też o tym, że kolejne pokolenia Polaków musiały walczyć o wolność i niepodległość kraju.

  XVIII Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru - Obrazek 2   XVIII Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru - Obrazek 3   XVIII Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru - Obrazek 4

   

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 1     Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 2

   

         4 września 2018 roku w naszej szkole był dniem szczególnie uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2018/2019. Na uroczystości licznie zgromadzili się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Rozpoczęła się ona okolicznościowym przemówieniem pani dyrektor Krystyny Kamińskiej, która przedstawiła swoich współpracowników i powitała w tym gronie nowo powołaną wicedyrektor Karolinę Dudzińską. Następnie serdecznie przywitała wszystkich przybyłych. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do uczniów klas pierwszych, a ich rodzicom podziękowała za ogromne zainteresowanie Szkołą Podstawową Nr 1 i zapewniła, iż postaramy się nie zawieść pokładanego w naszej placówce zaufania.

   

  - Nasi uczniowie będą rozwijali swoje talenty, zainteresowania i pasje. Będą mogli korzystać z szerokiej gamy zajęć pozalekcyjnych, obiadów po zakończeniu modernizacji pionu kuchennego oraz zajęć świetlicowych. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży jest miejscem, gdzie każdy uczeń ma szansę na rozwój osobisty. Zarówno Wy, uczniowie, jak i my nauczyciele, przychodzimy tutaj z sercami pełnymi nadziei. Każdy dzień nauki to odkrywanie Waszych pasji, ciekawości świata, która w Was drzemie. Chcemy, aby godziny spędzone w klasach były przepustką do jak najlepszej przyszłości i przygotowaniem do spełnienia marzeń. Bo właśnie to jest najważniejsze – abyście wszyscy odnaleźli swoją wymarzoną drogę i nią podążali - mówiła w swoim przemówieniu dyrektor Krystyna Kamińska.

   

         Uroczystość inauguracji uświetnili uczniowie, którzy w krótkiej części artystycznej oddali hołd bohaterom II wojny światowej i zachęcili swoich kolegów do wytrwałej pracy edukacyjnej, nie pozbawionej jednak elementów zabawy oraz możliwości nawiązywania przyjacielskich relacji. Po uroczystości ogólnej nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami w klasach.

   

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 3     Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 4

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 5      Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 6

   

  W nowym roku szkolnym życzymy Uczniom, Nauczycielom

  oraz Rodzicom wielu sukcesów i satysfakcji.

   

 • Życzenia z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2018/2019

  Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy oświaty, Rodzice oraz Uczniowie

  W związku z rozpoczynającym nowym rokiem szkolnym 2018/2019, w imieniu własnym oraz pracowników Kuratorium Oświaty w Białymstoku, składam wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom oraz Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, dużo życzliwości i uśmiechu na każdy dzień. Niech uda się Państwu zrealizować wszystkie zamierzenia, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Przed nami czas intensywnej pracy i nowych wyzwań, szczególnie tych związanych z realizacją kolejnych zadań reformy edukacji.

  Wszystkim Uczniom, w szczególności tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzę aby spełniły się Wasze marzenia, a czas spędzony w szkole był udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijanie własnych talentów. Niech szkoła będzie miejscem, do którego będziecie chętnie przychodzić, a zdobywana wiedza niech procentuje osiąganiem sukcesów w kolejnych etapach edukacyjnych.

  Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych. Wasze zaangażowanie w sprawy szkolne jest cenne i zawsze mile widziane. Liczymy zatem na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

  Beata Pietruszka
  Podlaski Kurator Oświaty

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 1   Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 2  Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 3   Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 4   Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 5   Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 6   Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 7   Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 8

   

  Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3.09.2018 r. wg harmonogramu:

   

  Klasy I – VIII

   

  godz. 845 - uczniowie wszystkich klas spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych salach, a następnie pod ich opieką przechodzą do sali gimnastycznej

  godz. 900  - uroczystość rozpoczęcia r. szk. 2018/2019

  godz. 1100 - Msza  Święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego – udział uczniów pod opieką rodziców i wychowawców klas

   

  klasa

  nr sali

   

  klasa

  nr sali

  I a

  202

   

  IV a

  12

  I b

  204

   

  IV b

  118

  I c

  206

   

  IV c

  18

  I d

  207

   

  V a

  17

  I e

  208

   

  V b

  111

  II a

  102

   

  V c

  117

  II b

  104

   

  VI a

  216

  II c

  106

   

  VII a

  115

  II d

  107

   

  VIII a

  212

  III a

  108

   

  VIII b

  219

   

   

   

  VIII c

  11

   

  Klasy III – oddziały gimnazjalne

   

  godz. 945 - uczniowie wszystkich klas spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych salach, a następnie pod ich opieką przechodzą do sali gimnastycznej

  godz. 1000  - uroczystość rozpoczęcia r. szk. 2018/2019

  godz. 1040  - przejście młodzieży pod opieką wychowawców do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

  godz. 1100  - Msza  Święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

   

  klasa

  nr sali

  III a

  16

  III b

  112

  III c

  210

  III d

  214

  III e

  222

  III f

  213

  III g

  K1

  III h

  13

   

 • STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

  STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 1STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 2STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 3STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 4STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 5STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 6STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 7STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 8STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 9STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 10STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 11STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 12

  Szanowni Państwo,

        Wnioski o stypendia prosimy składać do 15.09.2018 r. w pokoju nr 19. Kryterium dochodowe – dla osoby w rodzinie wynosi – 514,00 zł netto, a od dnia 01.10.2018 – 528,00 zł netto. Kwota dochodu z 1 ha przeliczeniowego wynosi – 288,00 zł miesięcznie, a od dnia 01.10.2018 r. – 308,00 zł miesięcznie. Do dochodu nie wlicza się dochodu z gospodarstwa rolnego poniżej 1 ha przeliczeniowego.

  ZAŁĄCZNIKI:

  REGULAMIN udzielania pomocy materialnej.pdf

  WNIOSEK o stypendium - załączniuk nr 1 do regulaminu.pdf

  STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 13STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 14STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 15STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 16STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 17STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 18STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 19STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 20STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 21STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 22STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 23STYPENDIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - Obrazek 24

   

 • Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych

  Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 1   Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 2   Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 3   Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 4   Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 5   Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 6   Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 7

  Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łomży informuje,

  że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)

  listy uczniów klas pierwszych oraz do oddziałów przedszkolnych

  są dostępne w sekretariacie szkoły od dnia 22 sierpnia 2018 r.

  Informacje będą udzielane wyłącznie osobiście.

  Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 8   Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 9   Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 10   Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 11   Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 12   Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 13   Listy uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - Obrazek 14

 • ROK SZKOLNY 2017/2018

  ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

 • Życzenia Podlaskiego Kuratora Oświaty z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/18

  Szanowni Państwo
  Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty,
  Drodzy Uczniowie.

        Dobiega końca rok szkolny 2017/18. Rok, w trakcie którego dokonały się tak ważne i potrzebne zmiany w systemie polskiej oświaty.

       Mając świadomość, że był to okres wymagający, tym bardziej dziękuję Państwu dyrektorom, nauczycielom i przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego za odpowiedzialne i profesjonalne realizowanie zadań, wynikających z reformy edukacji.

         Ostatni dzwonek szkolny to zapewne moment wyczekiwany przez uczniów.

  Moi Drodzy.

        Życzę Wam wspaniałych, radosnych wakacji. Niech to będzie czas dobrego, bezpiecznego odpoczynku. Czas, w którym będziecie mogli zrealizować swoje marzenia o ciekawych podróżach i nowych przyjaźniach. Życzę Wam takich wakacji, po których w pamięci zostają tylko miłe wspomnienia. Korzystajcie z nich, ale zawsze pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i swoich kolegów.

        Dziękując Państwu dyrektorom i nauczycielom za rzetelną pracę, życzę udanego wypoczynku wakacyjnego, który pozwala zdystansować się do codziennych, szkolnych sytuacji i na nowo zatęsknić za swoimi uczniami.

  Beata Pietruszka
  Podlaski Kurator Oświaty

 • BEZPIECZNE WAKACJE

  BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 1BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 2BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 3BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 4BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 5BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 6BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 7BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 8BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 9

  Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”

  POBIERZ I PRZECZYTAJ - PORADNIK.pdf

  BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 10BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 11BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 12BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 13BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 14BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 15BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 16BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 17BEZPIECZNE WAKACJE - Obrazek 18

 • „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych"

   

  Nasza szkoła bierze udział w konkursie „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych" organizowanym przez Podlaskiego Kuratora Oświaty, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku i Podlaską Rodzinę Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej. Konkurs realizowany jest z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

  Prezentacja - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży.pptx

  Plik pdf - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży.pdf

 • 22 czerwca 2018 r. zakończyliśmy uroczyście  rok szkolny 2017/2018.

  Pani Dyrektor Krystyna Kamińska podziękowała wszystkim za całoroczną pracę

  i pogratulowała uczniom wysokich wyników w nauce.

  Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 - Obrazek 1          Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 - Obrazek 2          Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 - Obrazek 3

  Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 - Obrazek 4   Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 - Obrazek 5   Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 - Obrazek 6

  Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 - Obrazek 7    Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 - Obrazek 8

  Gratulujemy uczniom sukcesów, wyróżnień i nagród.

  Życzymy udanych wakacji, bezpiecznych zabaw  i  radosnego wypoczynku.

  Do zobaczenia we wrześniu!

  GALERIA - Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

 •                                                                       „Powiedz mi, to zapomnę.
                                                                                 Naucz mnie, to może zapamiętam.
                                                                                                 Zaangażuj mnie, to się nauczę”

                                                                                                                          Beniamin Franklin


  Podobno całe życie jest szkołą. Uczymy się, dorastamy i marzymy o lepszym jutrze.

  To ostatnie takie wspólne spotkanie, ostatni raz w takim gronie, ale zanim opuściliście mury tej szkoły

  zatrzymaliśmy się na chwilę i powspominaliśmy.

  Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 1

  Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 2   Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 3

  Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 4   Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 5   Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 6

  Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 7   Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 8   Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 9

  *************************************************************

  Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 10   Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 11    Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 12

  Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 13   Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 14

  Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 15   Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 16   Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 17

  Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 18   Zakończenie roku gimnazjalistów - Obrazek 19

  ZOBACZ WIĘCEJ - Zakończenie roku gimnazjalistów

 • BAL GIMNAZJALISTÓW - Obrazek 1  BAL GIMNAZJALISTÓW - Obrazek 2BAL GIMNAZJALISTÓW - Obrazek 3       

              20 czerwca w naszej szkole odbył się bal gimnazjalistów. Tradycyjne dźwięki poloneza i taniec przedstawicieli klas III wprowadziły młodzież i zebranych gości w niezwykły nastrój. Inauguracja balu nastąpiła po słowach pani dyrektor Krystyny Kamińskiej: „Bal gimnazjalistów czas zacząć…”.

  BAL GIMNAZJALISTÓW - Obrazek 4     BAL GIMNAZJALISTÓW - Obrazek 5    BAL GIMNAZJALISTÓW - Obrazek 6

              Uczniowie klas III bawili się tego wieczoru doskonale. Starali się wykorzystać każdą chwilę na wspólne tańce i rozmowy, wiedząc, że ich drogi niebawem rozejdą się. Wspomnieniom z minionych trzech lat nie było końca. W tym momencie wszyscy najchętniej zatrzymaliby czas, nastrój radości mieszał się z nostalgią… Szkoła Podstawowa Nr 1 była ich drugim domem, powiernikiem wielu osobistych przeżyć, dlatego w rozmowach z wychowawcami uczniowie zapewniali, że nigdy nie zapomną swojej szkoły.

  BAL GIMNAZJALISTÓW - Obrazek 7   BAL GIMNAZJALISTÓW - Obrazek 8   BAL GIMNAZJALISTÓW - Obrazek 9

  GALERIA BAL GIMNAZJALISTÓW

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży
  ul. Reymonta 9, 18-400 Łomża
 • 086 218 44 39

Galeria