SP NR 1 W ŁOMŻY

 • SUKCES OLI CYMEK W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM!!!

  W dniu 25.04.2018 Ola Cymek z klasy IIg-g  wraz z opiekunem p. Anna Urban-Górnik uczestniczyła w gali finałowej konkursu recytatorsko-fotograficznego „Strzeż się oschłości serca” w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku. Konkurs miał zasięg wojewódzki i objęty był honorowym patronatem Wojewody Podlaskiego oraz Prezydenta Miasta Białegostoku. Ola wzięła udział w części fotograficznej i jej zadaniem było wykonać zdjęcie będące nawiązaniem do wybranego przez siebie fragmentu wiersza Zbigniewa Herberta. Nasza gimnazjalistka wybrała „Przesłanie Pana Cogito” Jadąc na podsumowanie konkursu Ola nie wiedziała jeszcze, które zajęła miejsce. Okazało się, że znalazła się w ścisłej czołówce, otrzymując II miejsce, dyplom i nagrodę rzeczową.

  SUKCES OLI CYMEK W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM!!! - Obrazek 1     SUKCES OLI CYMEK W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM!!! - Obrazek 2      SUKCES OLI CYMEK W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM!!! - Obrazek 3

  SUKCES OLI CYMEK W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM!!! - Obrazek 4      SUKCES OLI CYMEK W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM!!! - Obrazek 5     SUKCES OLI CYMEK W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM!!! - Obrazek 6

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

   

 • Biało - Czerwony Piknik Rodzinny

  ******************************************************

  Biało - Czerwony Piknik Rodzinny - ZAPROSZENIE.pdf

  ******************************************************

   

 • Międzyszkolny Turniej Naukowy

       Reprezentanci naszej szkoły zdobyli I miejsce podczas Międzyszkolnego Turnieju Naukowego, który odbył się dn. 24 kwietnia 2018 r. w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Celem konkursu było m.in. promowanie nauki, pogłębianie wiedzy i umiejętności z zakresu przedmiotów matematyczno–przyrodniczych oraz wspieranie uzdolnionej młodzieży w podejmowaniu wyzwań w ramach rywalizacji drużynowej.

       Osobami, które zmagały się z zadaniami z matematyki i z fizyki byli: Adam Dęby i Jan Cieśliński z klasy IIId, natomiast z biologii, z chemii i z geografii: Julia Tombak z klasy IIId, Natalia Domalewska z klasy IIIe oraz Aleksandra Rogowska z klasy III f.

                                                                                                     Gratulujemy!

   

 • Kolejne sukcesy w pływaniu - Obrazek 1           Kolejne sukcesy w pływaniu - Obrazek 2          Kolejne sukcesy w pływaniu - Obrazek 3

  Kolejne sukcesy w pływaniu - Obrazek 4   Kolejne sukcesy w pływaniu - Obrazek 5    Kolejne sukcesy w pływaniu - Obrazek 6    Kolejne sukcesy w pływaniu - Obrazek 7    Kolejne sukcesy w pływaniu - Obrazek 8

      W niedzielę 22.04.2018r w Parku Wodnym w Łomży odbyła się III edycja zawodów pływackich, Podstawówka na fali H2O oraz Otwarte Zawody Pływackie dla klas gimnazjalnych i Szkół Średnich.

      W rywalizacji uczestniczyli również uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łomży. Najmłodszym reprezentantem SP1 był Jakub Czerwonko z oddziału przedszkolnego 0c.

         Reprezentacja SP1  w sumie zdobyła 18 medali, które wręczała pani poseł Bernadeta Krynicka. Na podium stawali:

  • Wojciech Kowalczyk - I m w stylu grzbietowym, I m w stylu dowolnym
  • Dominika Śleszyńska - I m w stylu grzbietowym, I m w stylu motylkowym
  • Jakub Czaplicki - III m w stylu dowolnym
  • Oliwia Klebaniak - III m w stylu dowolnym
  • Wiktor Kacprzyk -  III m w stylu grzbietowym, II m w stylu dowolnym
  • Mateusz Szymański - I m w stylu klasycznym
  • Rafał Rybicki – III m w stylu klasycznym
  • Karolina Tomczuk – III m w stylu klasycznym, III m w stylu grzbietowym
  • Aleksandra Korytkowska – II m w stylu klasycznym
  • Aleksandra Szeligowska – II m w stylu grzbietowym
  • Kacper Wądołkowski – II m w stylu dowolnym    
  • Nikola Śleszyńska  - III m w stylu klasycznym
  • Magdalena Dobrogowska – I m w stylu motylkowym, II miejsce w stylu grzbietowym

  Uczniowie Jedynki - Wojciech Kowalczyk oraz Dominika Śleszyńska zostali najlepszymi zawodnikami wszystkich edycji Otwartych Zawodów Pływackich 2017/2018 w kategorii klas gimnazjalnych.

  Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  Opiekunamipływaków jest są Alina Żelazna i pan Andrzej Lutrzykowski.

   

  Galeria Kolejne sukcesy w pływaniu

 • Powiatowe Mistrzostwa LZS w Tenisie Stołowym

  W dniu 21.04.2018r. w ZSEiO nr 6 w Łomży odbyły się Powiatowe Mistrzostwa LZS w Tenisie Stołowym  na rok 2018. W zawodach uczestniczyli również nasi uczniowie. Najlepiej zaprezentowali się chłopcy z rocznika 2004 zdobywając całe podium dla siebie.

  I miejsce zdobył Bartosz Frąckiewicz, II - Przemek Jadacki, trzeci był Łukasz Brakoniecki.

   

  Powiatowe Mistrzostwa LZS w Tenisie Stołowym - Obrazek 1   Powiatowe Mistrzostwa LZS w Tenisie Stołowym - Obrazek 2   Powiatowe Mistrzostwa LZS w Tenisie Stołowym - Obrazek 3

   

   Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  Opiekunem zawodników jest pani A. Żelazna

   

 • Świetlicowy ogródek - Obrazek 1      Świetlicowy ogródek - Obrazek 2

  O zdrowym żywieniu wiemy już chyba wszystko. Najwyższy czas zamienić słowa w czyn, dlatego w świetlicy zrodził się pomysł stworzenia ogródka ze szczypiorkiem, pietruszką czy bazylią. Oprócz podziwiania naszych upraw, będziemy je „podskubywać” podczas spożywania drugiego śniadania, by wiosną przyswoić jak najwięcej witamin. Wszyscy z zaangażowaniem pracowali, a teraz zostało cierpliwie czekać …

  Świetlicowy ogródek - Obrazek 3      Świetlicowy ogródek - Obrazek 4      Świetlicowy ogródek - Obrazek 5

  Galeriai Świetlicowy ogródek

 • Mamy Zwycięzcę!!!

  Mamy Zwycięzcę!!! - Obrazek 1

  Mateusz Lipski zajął I miejsce w kategorii klas I w XIV Międzyświetlicowym Turnieju Warcabowym.
  W niezwykle trudnych i wyczerpujących rozgrywkach pokonał rówieśników ze wszystkich łomżyńskich szkół podstawowych. Gratulujemy sukcesu!

  Mamy Zwycięzcę!!! - Obrazek 2      Mamy Zwycięzcę!!! - Obrazek 3     Mamy Zwycięzcę!!! - Obrazek 4

  Dziękujemy również pozostałym reprezentantom, którzy nie mieli tyle szczęścia, ale godnie reprezentowali naszą szkołę.

 • O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki - Obrazek 1

        Dnia 13.04.2018r. odbył się szkolny etap Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” wzięły w nim udział chętne dzieci z oddziałów przedszkolnych. Recytowały przygotowane wcześniej wiersze polskich poetów m.in. Jana Brzechwy, Juliana Tuwima  i Wandy Chotomskiej.  Jury w składzie: p. Edyta Cudnik, p. Beata Borawska i p. Anna Karwowska po wysłuchaniu wszystkich recytacji przyznały pierwsze miejsce Nikoli Sołogub z 0a i II miejsce Bartoszowi Turowskiemu z 0c te osoby będą reprezentowały nasza szkołę w Eliminacjach Powiatowych tego konkursu, które odbędą się 25.04.2018r. w Regionalnym Ośrodku Kulturym w Łomży.

  Życzymy powodzenia!

  O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki - Obrazek 2

  GALERIA - O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki

  O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki - Obrazek 3

 • „Wesołe Słoneczko” z wizytą - Obrazek 1     „Wesołe Słoneczko” z wizytą - Obrazek 2     „Wesołe Słoneczko” z wizytą - Obrazek 3     „Wesołe Słoneczko” z wizytą - Obrazek 4     „Wesołe Słoneczko” z wizytą - Obrazek 5     „Wesołe Słoneczko” z wizytą - Obrazek 6     „Wesołe Słoneczko” z wizytą - Obrazek 7     „Wesołe Słoneczko” z wizytą - Obrazek 8

         Dnia 12.04.2018r. dzieci z oddziałów przedszkolnych gościły swoich młodszych kolegów i koleżanki z koła tanecznego Niepublicznego Przedszkola  „Wesołe Słoneczko” w Łomży. Występ składał się z dwóch układów tanecznych. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem widząc występy dzieci. W związku z tym poprosiliśmy nawet o zaprezentowanie układów tanecznych jeszcze raz.

  Zapraszamy powtórnie do nasze szkoły!

  „Wesołe Słoneczko” z wizytą - Obrazek 9      „Wesołe Słoneczko” z wizytą - Obrazek 10

  Zobacz więcej „Wesołe Słoneczko”

 • ****************************************************

  11 kwietnia uczniowie klas: IIIA, IIIB i IIA byli na wycieczce w Warszawie. Najpierw w Manufakturze Cukierków obserwowali jak powstają bajecznie kolorowe karmelki. Potem w Centrum Nauki „Kopernik” poznawali tajniki nauki wykonując różne doświadczenia. Odwiedzili też Telewizję Polską, gdzie zobaczyli nagranie programu „Jaka to melodia?”, zwiedzali studio sportowe, studio programu „Pytanie na śniadanie”. Udało się także obejrzeć reżyserkę, studio green screen i zwiedzić Muzeum TVP. W drodze powrotnej nie zabrakło wizyty w MC Donaldzie. 

  Jak widać na zdjęciach – wycieczka udała się laugh

  ****************************************************

  Klasy IIIa, IIIb i IIa na wycieczce w Warszawie - Obrazek 1     Klasy IIIa, IIIb i IIa na wycieczce w Warszawie - Obrazek 2      Klasy IIIa, IIIb i IIa na wycieczce w Warszawie - Obrazek 3

  ****************************************************

  Galeria -  Klasy IIIa, IIIb i IIa na wycieczce w Warszawie.

 • - Obrazek 1     - Obrazek 2      - Obrazek 3      - Obrazek 4      - Obrazek 5

  13 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy VI a uczestniczyli w spotkaniu autorskim z pisarzem Pawłem Beręsewiczem, które odbyło się w Filii Nr 2 MBP w Łomży.

   - Obrazek 6

  W trakcie krótkiej prezentacji uczniowie dowiedzieli się czym zajmował się autor nim rozpoczął swoją przygodę z pisaniem książek dla dzieci i młodzieży.

   - Obrazek 7             - Obrazek 8        - Obrazek 9

  W trakcie inicjowanej rozmowy przy herbatce Paweł Beręsewicz rozmawiał z młodzieżą o swoich książkach. Przybliżył im następujące pozycje: „Pieniądze albo kasa”, „Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek” oraz „Kiedy chodziłem z Julką Maj”. Na zakończenie uczniowie mogli otrzymać autograf autora.

   

 • Pamiętamy!

  Pamiętamy! - Obrazek 1

  W dniu 10.04.2018r. w Dolinie Pamięci Przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego odbyły się łomżyńskie obchody 78. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej i 8. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej. Uroczystości rozpoczął dźwięk syren alarmowych, następnie odczytano listę 96 ofiar, które zginęły w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

  W obchodach wzięli udział przedstawiciele naszej szkoły. Społeczność uczniowską reprezentowały klasy 2b-g i 7a. Uczniowie złożyli kwiaty pod Pomnikiem Sybiraków i Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Następnie uczestniczyli w uroczystej mszy świętej ku czci ofiar.

  Pamiętamy! - Obrazek 2      Pamiętamy! - Obrazek 3      Pamiętamy! - Obrazek 4       Pamiętamy! - Obrazek 5

  Ci, którzy zginęli na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

  Pamiętamy! - Obrazek 6

 • Zjawisko cyberprzemocy

  Zjawisko cyberprzemocy - Obrazek 1     Zjawisko cyberprzemocy - Obrazek 2     Zjawisko cyberprzemocy - Obrazek 3

        9 kwietnia 2018 r. uczniowie klas IV - VII uczestniczyli w prelekcji na temat "Zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu - zjawisko cyberprzemocy". W czasie spotkania uczniowie usłyszeli o różnych rodzajach cyberprzemocy oraz konsekwencjach płynących z niewłaściwego korzystania z Internetu i telefonu komórkowego.

  Zjawisko cyberprzemocy - Obrazek 4      Zjawisko cyberprzemocy - Obrazek 5

 • Sejm Dzieci i Młodzieży

  Sejm Dzieci i Młodzieży - Obrazek 1      Sejm Dzieci i Młodzieży - Obrazek 2      Sejm Dzieci i Młodzieży - Obrazek 3

         Trwa rekrutacja do Sejmu Dzieci i Młodzieży. Organizatorem XXIV sesji jest Kancelaria Sejmu w porozumieniu z innymi instytucjami. Sejm Dzieci i Młodzieży to projekt edukacyjny realizowany od ponad 20 lat. Jego celem jest kształtowanie poczucia odpowiedzialności obywatelskiej przez aktywizowanie młodych ludzi na rzecz społeczności lokalnej oraz upowszechnianie wiedzy wśród młodzieży na temat zasad funkcjonowania polskiego Sejmu i demokracji parlamentarnej. Na podstawie zrealizowanych projektów wyłonionych zostaje 460 najlepszych uczniów, którzy stają się później uczestnikami Sejmu Dzieci i Młodzieży.

        Posiedzenie SDiM odbywa się 1 czerwca, w Międzynarodowy Dzień Dziecka.Temat wiodący w tym roku „Posłowie pierwszego Sejmu Niepodległej”. Doskonale wpisuje się w obchody stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę i sześćsetlecia nadania praw miejskich Łomży.

         Natalia Cwalina i Gabriela Łukasik, uczennice klasy II d gimnazjalnej, wybrały postać Franciszka Szymańskiego, pochodzącego z Bronowa posła na Sejm Ustawodawczy. Był jednym z dziewięciu przedstawicielu regionu, który obejmował w roku 1919 powiaty łomżyński, szczuczyński, kolneński wysokomazowiecki, ostrołęcki i ostrowski. Zdobył poparcie prawie 20 tysięcy wyborców. Był radnym gminy Bożejewo, członkiem sejmiku powiatowego i dozoru szkolnego w Bronowie, z wykształcenia technikiem mleczarskim. Urodził się w roku 1888, zmarł w 1924 roku. W Łomży jest ulica jego imienia.

        Mieszkańcom Łomży jest praktycznie nieznany, co potwierdziła przeprowadzona przez Natalkę i Gabrysię sonda uliczna. Dziewczyny przygotowały plakaty i ulotki, które miały dostarczyć społeczności lokalnej informacji o wybitnym a zapomnianym rodaku.

  zobaczSejm Dzieci i Młodzieży - Obrazek 4zobacz

 • Easter Bonnet Competition - Obrazek 1

  W pierwszym tygodniu kwietnia  mury naszej Szkoły odwiedziła prawdziwa wiosna. Wszystko to  za sprawą konkursu na kapelusz wielkanocno- wiosenny pod nazwą „Easter Bonnet Competition”. Jego pomysłodawcą  jest klasa 2b-g, która w bieżącym roku szkolnym pracuje nad projektem edukacyjnym związanym z kulturą krajów anglojęzycznych. Korytarz szkolny na parterze udekorowany został 27 pracami konkursowymi wykonanymi indywidualnie i grupowo przez uczniów klas 0-VII. Wzrok oglądających przyciągały przepiękne, mieniące się wszystkimi kolorami wiosny, nakrycia głowy pełne pisanek, motylków, kurczaczków, zajączków kwiatków, piórek i cekinów. Autorzy wszystkich prac wykazali się ogromną kreatywnością. Cała społeczność szkolna oddała głos na najpiękniejsze nakrycie głowy – a wybór nie należał do łatwych! Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na najbliższym apelu szkolnym, a na  autorów najlepszych prac czekają nagrody.

  Easter Bonnet Competition - Obrazek 2      Easter Bonnet Competition - Obrazek 3

  Galeria: Easter Bonnet Competition.

 •  

  „Podróże małe i duże” - konkurs recytatorski - Obrazek 1

   

       05 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla klas młodszych pod hasłem „Podróże małe i duże”. Organizatorkami były panie: Beata Loyzance Mazur i Izabela Targońska.

       Do rywalizacji na najciekawszą interpretację wiersza stanęło 18 uczniów z klas I- III. Zadaniem każdego uczestnika było  przedstawienie jednego wybranego utworu poetyckiego opisującego miasto, miejsce lub region Polski. Komisja w składzie: pani dyrektor Małgorzata Łebkowska, pani Hanna Stec oraz pani Anna Górska przesłuchała recytatorów oraz wyłoniła laureatów:

  I miejsce zajęły: Julia Urbanowska z kl. I D oraz Laura Mazurek z  kl. I C

  II miejsce przyznano Kornelii Mazur i Gabrieli Krupińskiej z kl. I D

  III miejsce zajęli Magdalena Kołakowska z kl I C i Igor Kamiński z kl I B

       Jury przyznało również wyróżnienia Zofii Nerkowskiej z kl. I D, Tomaszowi Czaplickiemu z kl. III A oraz Antoniemu Mrówko z kl. I B.

       Gratulujemy wszystkim recytatorom odwagi w mierzeniu się z poezją, a laureatów zapraszamy do reprezentowania naszej szkoły w konkursie organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną i życzymy im dalszych sukcesów.

   

  Galeria: „Podróże małe i duże” - konkurs recytatorski

   

 • Apel Wielkanocny

  „Szukać należy sercem, bo najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”

  Apel Wielkanocny - Obrazek 1      Apel Wielkanocny - Obrazek 2

         26 marca 2018 r. odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Uczniowie klasy VIA przedstawili okolicznościowy program na Wielkanoc, na podstawie „Małego Księcia”, pt. „Szukam przyjaciela”. Uroczystość rozpoczęła się od wiersza Wisławy Szymborskiej „Schyłek wieku”.

  Apel Wielkanocny - Obrazek 3

         Przedstawienie „Szukam przyjaciela” opowiadało o Małym Księciu, który na swej drodze spotykał ludzi zajętych codziennymi sprawami: biznesmena, ucznia, uczennicę oraz miss szkoły. Dla tych osób najważniejsze w życiu były sława, pieniądze i wiedza. Zabrakło czasu na przyjaźń. Mały Książę zauważył, że ludzie są smutni, ponieważ nie mają przyjaciół. Zrozumiał, że najważniejsza jest miłość, którą daje nam Bóg. „Niespokojne jest serce człowieka, dopóki nie spocznie w Bogu”. Ta miłość objawiła się w męce, śmierci i zmartwychwstaniu Chrystusa.

  Po przedstawieniu uczniowie złożyli najserdeczniejsze życzenia:

  „Na nadchodzące Święta Wielkanocne życzymy wszystkim aby uwierzyli, że przyjaźń, która ma swe źródło w Jezusie Zmartwychwstałym, nigdy nie umiera. Niech radość świętowania najbliższych dni promieniuje z nas jak wiosenne słońce, na każdego spotkanego człowieka”.

  Apel Wielkanocny - Obrazek 4

 • Wielkanocne zwyczaje

  Wielkanocne zwyczaje - Obrazek 1      Wielkanocne zwyczaje - Obrazek 2
  
  26 marca uczniowie klasy IIIa wierszem i piosenką opowiedzieli dzieciom z klas 0-III 
  o wielkanocnych zwyczajach. Uzupełnieniem występu były  świąteczne dekoracje, 
  wśród których nie zabrakło prawdziwej święconki i baby wielkanocnej 
  oraz ogromnej pisanki z życzeniami "WESOŁYCH ŚWIĄT".
  
  Wielkanocne zwyczaje - Obrazek 3   Wielkanocne zwyczaje - Obrazek 4   Wielkanocne zwyczaje - Obrazek 5
 • „Jedynka” triumfuje - Obrazek 1

        W dniach  24 – 25 marca 2018 r.  odbył się w Parku Wodnym w Łomży V 24-godzinny Maraton Pływacki pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomża. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łomży. Uczniowie Jedynki przepłynęli w sumie 244 km. Aleksandra Korytkowska z kl. 3d triumfowała w kategorii kobiet. Ola została także najlepszym zawodnikiem całej imprezy przepływając 35km 650m. Na podium w kategorii mężczyzn stanął również uczeń klasy 3a Wojciech Kowalczyk z wynikiem 29km 350m. Drużyna „Jedynki” wystąpiła w składzie: Korytkowska Aleksandra, Karolina Tomczuk, Maria Pardo, Mariusz Kamiński, Klebaniak Oliwia, Truszkowska Julia, Ogrodnik Martyna, Kowalczyk Wojciech, Tomczuk Karolina, Szeligowska Aleksandra, Tomaszewska Julia, Domańska Agata, Julia Kurak, Julia Tomasiak, Zofia Hryniewicz, Eliza Mroczkowska, Magdalena Dobrogowska, Dominika Śleszyńska, Natalia Lubiejewska, Aleksandra Cyndzas, Aleksandra Jakuć, Michał Modzelewski, Jakub Gronostajski, Paweł Chojnowski, Rafał Rybicki, Wiktor Kaseja, Jakub Czaplicki. Opiekunami zawodników są p. Alina Żelazna i p. Andrzej Lutrzykowski.

   

  „Jedynka” triumfuje - Obrazek 2    „Jedynka” triumfuje - Obrazek 3

   

       Na szczególne gratulacje zasługują najmłodsi uczniowie „Jedynki”, którzy sprawili niespodziankę, zdobywając drużynowo II miejsce w V 24-godzinnym Maratonie Pływackim pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomża w pływaniu na basenie rekreacyjnym. Uczniowie klas I – III wystąpili w  składzie: Maja Krzoska, Gabriela Gejcyg, Aleksandra Bukowska, Amelia Kajko, Natalia Leszczyńska, Gabriel Paliński, Mateusz Święcki, Fabian Niziński. Opiekunem uczniów jest p. Alina Żelazna.

   

  „Jedynka” triumfuje - Obrazek 4

   

  Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  GALERIA „Jedynka” triumfuje

  „Jedynka” triumfuje - Obrazek 5

 • "Wierszyki stare i nowe" - głośne czytanie

  "Wierszyki stare i nowe" - głośne czytanie - Obrazek 1

  W piątek 23 marca dzieci z oddziału przedszkolnego 0c odwiedziły Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży. Podczas spotkania wspólnie czytaliśmy wiersze różnych autorów między innymi: Małgorzaty Strzałkowskiej, księdza Ferdynanda Gryszko oraz Tadeusza Chudego. Dzieci wzięły też udział w zabawach z chustą animacyjną oraz szukały rymów w wierszu "Wiosna" Małgorzaty Strzałkowskiej.

  "Wierszyki stare i nowe" - głośne czytanie - Obrazek 2     "Wierszyki stare i nowe" - głośne czytanie - Obrazek 3      "Wierszyki stare i nowe" - głośne czytanie - Obrazek 4

   

  "Wierszyki stare i nowe" - głośne czytanie - Obrazek 5      "Wierszyki stare i nowe" - głośne czytanie - Obrazek 6

  Zawsze jest pora na czytanie, odwiedzajmy więc biblioteki "Wierszyki stare i nowe" - głośne czytanie - Obrazek 7

  GALERIA

   

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży
  ul. Reymonta 9, 18-400 Łomża
 • 086 218 44 39

Galeria zdjęć